We kindly inform that our company no longer deals with the sale of machine parts. The site is under reconstruction, please visit the contact tab. Thank you!

Kości do gry dla tabletów


Kości do gry wymyślono tysiące lat temu, jednak teraz – w XXI wieku gra w kości nabiera nowego znaczenia. Wyobrażaliście sobie kiedyś aby kości do gry połączyć za pomocą modułu Bluetooth do tabletów czy smartfonów? Polska firma Gaming Technologies przywiozła do Kolonii bardzo interesujące akcesorium dla urządzeń mobilnych – DICE+. Jest to na pozór zwykła kość do gry, która towarzyszyła większości gier planszowych wielu pokoleń graczy (no dobra, współczesne dzieciaki aż tak za tą formą rozrywki chyba już nie przepadają). W każdym razie – design jest z grubsza niezmieniony, sekret DICE+ kryje się wewnątrz, w którym znajdziemy moduł łączności Bluetooth, za sprawą którego możliwe stanie się komunikowanie kości z tabletami i smartfona. Producent zapowiada, że gadżet będzie wieloplatformowy.

DICE-bluetooth-gaming-peripheral-1-300x196

Przy zakupie DICE+ klienci zostaną od razu zaopatrzeni w szereg gier, które doskonale współpracują z akcesorium. Do tego sporo więcej tytułów ma na bieżąco zasilać biblioteki największych sklepów z aplikacjami, a producent opublikuje również SDK dla zainteresowanych gadżetem deweloperów. Możemy więc się spodziewać, że katalog gier będzie całkiem spory, a wśród nich znajdą się tytuły, które z łezką w oku wspominamy z lat młodości. Zresztą wcale nie będą to musiały być super-skomplikowane gry – liczy się w końcu wspólna zabawa ze znajomymi, a do tego czasem wystarczy nawet popularny Chińczyk.

DICE+ dostępne jest już w przedsprzedaży. Producent ustalił cenę na poziomie… 99.99 zł + przesyłka 15.90. Sporo. Wysyłka od 26.08.2013.

Źródło: droidgamers.com & conowego.pl

Comments are closed.

CONTACT

DAMATIC s.c.
ul. Kościuszki 49
44-351 Turza Śląska
Poland
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

We offer a wide range of machine parts such as gears, trapezoidal screws, racks, sprockets, gears, pulleys, belts, pulleys, chains, belts, gears, etc. We also have a wide range of range of aluminum profiles and accessories - such as : hinges, handles, fasteners, components. The scope of the automation of production, we can offer complete turnkey production plants based on industrial robots, conveyors, assembly stations, palletizing robots.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce