We kindly inform that our company no longer deals with the sale of machine parts. The site is under reconstruction, please visit the contact tab. Thank you!

Polski robot potrafi robić tysiąc różnych drinków


Druk 3D jest jedną z dynamiczniej rozwijających się gałęzi w branży IT. To jednak dopiero początek drogi a wizja maszyn, które produkują, wytwarzają i wyręczają nas w codziennych zajęciach zaczyna rozwijać się w naprawdę ciekawym kierunku. Oto Barobot.

Kilka dni temu na Kickstarterze wystartowała zbiórka na Barobota. To polski projekt, który w pewnym sensie jest związany z tym co oferuje nam druk 3D. Maszyna Barobot nie wydrukuje nam co prawda figurki bohatera ulubionego serialu. Nie zrobi też tatuażu, ale… może wprowadzić nas w stan, w którym podejmiemy właśnie decyzję o wydziaraniu na plecach wielkiego smoka lub słodkiego delfinka na udzie. Tak, Barobot jest maszyną, która może zastąpić barmana i będzie dla nas tworzyła idealne drinki.

barobot

Barobot ma uchwyty na 12 różnych butelek. Po umieszczeniu płynów w odpowiednich miejscach, będzie mógł zająć się przygotowywaniem dla nas drinków. Robot barman powstaje na jako open source’owy projekt, co otwiera drzwi do dalszych modyfikacji i rozwijania pierwotnego pomysłu.

Kampania na Kickstarterze dopiero startuje. Pomysł jest ciekawy, więc powinien wzbudzić spore zainteresowanie. Dzięki crowdfundingowi można wesprzeć twórców i stać się posiadaczem jednej z dwóch wersji Barobota albo zamówić unikalny egzemplarz stworzony według własnego projektu.

Źródło: http://www.spidersweb.pl/2014/05/polski-barobot-na-kickstarterze.html

CONTACT

DAMATIC s.c.
ul. Kościuszki 49
44-351 Turza Śląska
Poland
Tel. +48 32 720 35 33
info@damatic.pl

We offer a wide range of machine parts such as gears, trapezoidal screws, racks, sprockets, gears, pulleys, belts, pulleys, chains, belts, gears, etc. We also have a wide range of range of aluminum profiles and accessories - such as : hinges, handles, fasteners, components. The scope of the automation of production, we can offer complete turnkey production plants based on industrial robots, conveyors, assembly stations, palletizing robots.
Kuka System Partner Izba Gospodarcza Wodzisław Aligator Gorzyce